Relacje z wykładów i konferencji

Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar JM Rektora UJ
studenci sport

Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar JM Rektora UJ

14.05.2016
Podczas tegorocznych obchodów 652. rocznicy powołania do życia Uczelni, na jednej z najpiękniejszych tras regatowych, w zakolu Wisły pod Wawelem o Puchar JM Rektora UJ rywalizowali przedstawiciele Warszawy, Wrocławia i Krakowa.
więcej o Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar JM Rektora UJ
Promocja Jubileuszowej Księgi Nauk Politycznych

Promocja Jubileuszowej Księgi Nauk Politycznych

13.05.2016
12 maja 2016 r. w Librarii Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego obyło się uroczyste seminarium związane z promocją Jubileuszowej Księgi Nauk Politycznych.
więcej o Promocja Jubileuszowej Księgi Nauk Politycznych
VII Noc Języków w Krakowie

26.04.2016
23 kwietnia 2016 r. odbyła się kolejna, siódma już edycja Nocy Języków, zorganizowana przez Instytut Orientalistyki UJ i Koło Naukowe Esperantystów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Partnerami wydarzenia byli: Jagiellońskie Centrum Językowe oraz kawiarnia „Cudowne Lata".
więcej o VII Noc Języków w Krakowie
O opiece nad śmiertelnie chorymi z różnych perspektyw

O opiece nad śmiertelnie chorymi z różnych perspektyw

21.04.2016
21 kwietnia 2016 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się II Konferencja pt. „Opieka Paliatywna i Hospicyjna – Medycyna, Humanizm, Wolontariat", zorganizowana wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński oraz Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie.
więcej o O opiece nad śmiertelnie chorymi z różnych perspektyw
Jak chronić polską przyrodę?
relacja

Jak chronić polską przyrodę?

19.04.2016
Na to pytanie próbowało odpowiedzieć siedmioro ekspertów, którzy wzięli udział w debacie zorganizowanej przez Instytut Nauk o Środowisku UJ. Spotkanie odbyło się 15 kwietnia w auli Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UJ.
więcej o Jak chronić polską przyrodę?