Koncert i aukcja na rzecz dzieci z chorobą nowotworową

14.10.2015
Koncert, który odbył się 13 października w krakowskiej filharmonii, zorganizowały Klinika Onkologii i Hematologii Dziecięcej Instytutu Pediatrii UJ CM oraz Fundacja na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową "Wyspy Szczęśliwe".
więcej o Koncert i aukcja na rzecz dzieci z chorobą nowotworową
Święto Edukacji Narodowej 2015
foto uroczystość

Święto Edukacji Narodowej 2015

14.10.2015
W środę 14 października 2015 roku w auli Auditorium Maximum UJ odbyło się uroczyste posiedzenie senatu z okazji Święta Edukacji Narodowej.
więcej o Święto Edukacji Narodowej 2015
Prof. Stanisław Kistryn uczestniczył w spotkaniu grupy eksperckiej Coimbra

13.10.2015
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, wziął udział w pierwszym posiedzeniu grupy eksperckiej Coimbra, którą powołano do oceny i rekomendacji kierunków rozwoju narzędzia U-Multirank. Spotkanie odbyło się 12 października w Brukseli.
więcej o Prof. Stanisław Kistryn uczestniczył w spotkaniu grupy eksperckiej Coimbra
Dr Wojciech Ryczek laureatem programu Monografie
nagrody i wyróżnienia

Dr Wojciech Ryczek laureatem programu Monografie

13.10.2015
Rozprawa dotycząca rekonstrukcji teorii retorycznej Bartłomieja Keckermanna, gdańskiego humanisty z przełomu XVI i XVII wieku, autorstwa dr. Wojciecha Ryczka z Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zostanie opublikowana w serii wydawniczej Monografie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Publikowane są w niej oryginalne i wcześniej niepublikowane prace z zakresu nauk humanistycznych i społecznych.
więcej o Dr Wojciech Ryczek laureatem programu Monografie
Wszystkie strony UJ. Organizacje studenckie na Uniwersytecie Jagiellońskim
cykle popularyzatorskie

Wszystkie strony UJ. Organizacje studenckie na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.10.2015
WSZYSTKIE STRONY UJ to cykl, który ma na celu przybliżenie czytelnikom stron internetowych oraz stron na Facebooku jednostek UJ, kół naukowych, organizacji studenckich, blogów naukowych itp. Kolejność prezentowanych stron jest przypadkowa. W zestawieniu pojawiają się tylko strony, które są często aktualizowane.
więcej o Wszystkie strony UJ. Organizacje studenckie na Uniwersytecie Jagiellońskim