Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

1
czwartek
01.06.2023
Przejdź do wydarzeń
Wybrany Dzień
calendar
Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Solidarnie i wspierająco w szkole"

01.06.2023 - 02.06.2023

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytut Spraw Publicznych, Zakład Przywództwa i Zarządzania w Edukacji wraz z Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym UJ zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Solidarnie i wspierająco w szkole".
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Solidarnie i wspierająco w szkole"
calendar
Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Szkoła 2023"

01.06.2023 - 02.06.2023

Koło Naukowe Metodyki Polonistycznej UJ, działające przy Katedrze Polonistycznej Edukacji Nauczycielskiej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, zaprasza pracowników naukowych, studentów, a także nauczycieli na Międzynarodową Konferencję Naukową "Szkoła 2023". Do dyskusji o edukacji włączą się badacze nie tylko z Polski, lecz także z zagranicy.
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Szkoła 2023"
Trwające
calendar
Środkowoeuropejski Kongres Biomedyczny

29.05.2023 - 01.06.2023

To już piąta edycja Central European Biomedical Congress. Celem wydarzenia jest popularyzacja najnowszych odkryć i osiągnięć w zakresie nauk farmaceutycznych, nauk medycznych, nauk o zdrowiu, nauk biologicznych oraz nauk chemicznych. Organizowane od 2014 roku cykliczne spotkania polskich i zagranicznych naukowców służą też wymianie doświadczeń, pomysłów i nowatorskich rozwiązań.
więcej o Środkowoeuropejski Kongres Biomedyczny
Wkrótce
calendar
Spotkanie z prof. Barbarą Oakley: „Teaching Online with Personality, Flair and Impact”

02.06.2023

Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ zaprasza na spotkanie online z prof. Barbarą Oakley, światowej sławy ekspertką w dziedzinie dydaktyki akademickiej, które odbędzie się 2 czerwca w godzinach 11:00–13:00. Zdalna prezentacja dla osób prowadzących zajęcia na UJ połączona z dyskusją odbędzie się w zespole „Dydaktyczne Dygresje. Wsparcie nauczycieli akademickich i doktorantów” na platformie MS Teams.
więcej o Spotkanie z prof. Barbarą Oakley: „Teaching Online with Personality, Flair and Impact”
calendar
Warsztaty nt. standardów opieki medycznej nad noworodkiem ze złożoną wadą układu moczowo-płciowego

04.06.2023 - 06.06.2023

Klinka Urologii Dziecięcej USDK będzie gospodarzem warsztatów, "Trans ERN training workshop on fetal and postnatal multidisciplinary management and multicentric research in in rare diseases with high risk for bladder dysfunction and renal impairment", których celem będzie omówienie standardów opieki medycznej nad noworodkiem ze złożoną wadą układu moczowo-płciowego mogącą prowadzić do niewydolności nerek.
więcej o Warsztaty nt. standardów opieki medycznej nad noworodkiem ze złożoną wadą układu moczowo-płciowego
calendar
6. Krakowskie Forum Karnistyczne

16.06.2023

Forum organizowane jest na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego przez Katedrę Prawa Karnego UJ we współpracy z Krakowskim Instytutem Prawa Karnego. Wydarzenie będzie połączone z uroczystościami wręczenia księgi jubileuszowej prof. Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu.
więcej o 6. Krakowskie Forum Karnistyczne
calendar
"Promieniowanie synchrotronowe i kriomikroskopia w badaniach" - konferencja

21.06.2023 - 22.06.2023

Konferencja "Joint Meeting of Polish Synchrotron Radiation Society and SOLARIS Centre Users" umożliwi wymianę wiedzy i doświadczenia w zakresie badań naukowych z wykorzystaniem promieniowania synchrotronowego oraz niewątpliwie pomoże w zapewnieniu najwyższego światowego poziomu badaniom naukowym prowadzonym na synchrotronie w Krakowie.
więcej o "Promieniowanie synchrotronowe i kriomikroskopia w badaniach" - konferencja
calendar
X Seminarium praktyczno-naukowe LeanHE Poland

22.06.2023 - 23.06.2023

Instytut Spraw Publicznych UJ zaprasza na X Seminarium praktyczno-naukowe LeanHE Poland Lean Leadership zatytułowane „Jak skuteczne przewodzić w procesie zmiany w uczelni?”. Celem konferencji jest prezentacja kulturowych, organizacyjnych i technicznych uwarunkowań wdrażania Lean Management w szkołach wyższych. Tegoroczna edycja poświęcona będzie tematyce przywództwa w procesie zmiany w uczelniach.
więcej o X Seminarium praktyczno-naukowe LeanHE Poland
calendar
Law and Cognitive Science Conference

26.07.2023 - 28.07.2023

Wydział Prawa i Administracji UJ organizuje konferencję poświęconą tematyce z pogranicza prawa i nauk kognitywnych, która odbędzie się w dniach 26-28 lipca w Pałacu Larischa przy ul. Brackiej 12.
więcej o Law and Cognitive Science Conference
calendar
Międzynarodowa konferencja “UK: yesterday, today, tomorrow”

23.11.2023 - 24.11.2023

Polski Ośrodek Naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ zapraszają na wydarzenie "UK: yesterday, today, tomorrow. International Conference on Contemporary British Politics", które odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2023. Celem konferencji jest omówienie szeroko pojętych przemian zachodzących we współczesnej polityce brytyjskiej.
więcej o Międzynarodowa konferencja “UK: yesterday, today, tomorrow”
calendar
Międzynarodowa konferencja „AI Texts: a Semiotic Perspective”

30.11.2023 - 01.12.2023

Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej UJ zaprasza na międzynarodową konferencję „AI Texts: a Semiotic Perspective”, która obędzie się w dniach 30 listopada–1 grudnia w formie zdalnej. Przedmiotem konferencji będą m.in. badania z zakresu sztucznej inteligencji oraz lingwistyki.
więcej o Międzynarodowa konferencja „AI Texts: a Semiotic Perspective”
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron