Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studiuj na UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dla młodzieży

Wycieczki dla szkół

Dział Promocji i Informacji UJ organizuje spotkania dla wszystkich przyszłych studentów oraz nauczycieli. Szczegółowy program wizyt, ofertę poszczególnych Wydziałów, proponowane terminy oraz zagadnienia i tematy spotkań można znaleźć na stronie Działu Promocji i Informacji UJ.

więcej o

Małopolska Noc Naukowców

Małopolska Noc Naukowców to wydarzenie adresowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale także do wszystkich fascynatów nauki. Największym zainteresowaniem cieszy się program przygotowany przez Uniwersytet Jagielloński, a to za sprawą badań prowadzonych z różnych dziedzin nauki, zarówno humanistycznych jak i ścisłych.

więcej o

Festiwal Nauki w Krakowie

Festiwal Nauki w Krakowie to prezentacja, w atrakcyjnej formie, działalności naukowej i dydaktycznej uczelni krakowskich oraz oferty kulturalnej studentów, a także spotkania, rozmowy i dyskusje mieszkańców Krakowa z pracownikami naukowymi i studentami.

więcej o

Konkurs wiedzy o UJ

Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim organizowany jest od 1996 roku. Jego celem jest przybliżenie historii oświaty polskiej i europejskiej poprzez historię krakowskiej uczelni oraz osób ją tworzących. Biorący udział w konkursie uczestnicy walczą o możliwość studiowania na wybranych przez siebie kierunkach studiów.

więcej o

BeCom!

BeCom! to cykliczne spotkania dedykowane młodzieży szkół średnich, na których rozmawiamy z ekspertami o komunikacji, mediach i technologii. Każde spotkanie połączone jest z warsztatami. Patronem honorowym BeCom! jest Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

więcej o

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj