Archiwalne reportaże

Otwarcie wystawy "Sześć wieków Wydziału Filozoficznego"

17.05.2010
11 maja otwarta została w Bibliotece Jagiellońskiej wystawa Sześć wieków Wydziału Filozoficznego na UJ. Wystawa pokazuje historię wydziału od czasów najdawniejszych.
więcej o Otwarcie wystawy "Sześć wieków Wydziału Filozoficznego"

Krakowska Noc Muzeów 14/15 maja 2010 na Uniwersytecie Jagiellońskim

więcej o Krakowska Noc Muzeów 14/15 maja 2010 na Uniwersytecie Jagiellońskim

Nasi studenci kręcą Lip Dub

17.05.2010
Studenci UJ kręcą Lib Dub. Lip Dub to videoklip kręcony metodą ciągłego ujęcia do wybranej piosenki, w który zaangażowane są osoby udające, że śpiewają i tańczą. "LipDub - what do you do after studying?" to międzynarodowy projekt zainicjowany przez Furtwangen University.
więcej o Nasi studenci kręcą Lip Dub

Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

17.05.2010
12 maja Uniwersytet Jagielloński obchodził swoje święto: 646 rocznicę powstania uczelni. Na uroczystym posiedzeniu Senatu UJ nadano godność doktora honoris causa UJ profesorom Andrzejowi Murzynowskiemu oraz Henrykowi Olszewskiemu.
więcej o Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

Otwarcie Ogrodu Profesorskiego oraz wystawy "Weiss. Fotograf. Impresjonista."

17.05.2010
12 maja z okazji Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego otwarto ogród profesorski, czyli teren pomiędzy Collegium Maius a Collegium Witkowskiego przylegający do ul. Jagiellońskiej. Wiele lat trzeba było czekać na zagospodarowanie tego miejsca, które od dawna było niedostępne. Teraz odzyskało swój blask.
więcej o Otwarcie Ogrodu Profesorskiego oraz wystawy "Weiss. Fotograf. Impresjonista."