Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prof. Piotr Chłosta i Szpital Uniwersytecki zwycięzcami konkursu Termedii

Prof. Piotr Chłosta i Szpital Uniwersytecki zwycięzcami konkursu Termedii

W tym roku już po raz dziewiętnasty wydawnictwo Termedia ogłosiło wyniki konkursu, „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny", którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia.

Nagrody w konkursie przyznawane są w 7 kategoriach: menedżer roku 2019 w ochronie zdrowia - placówki publiczne; menedżer roku 2019 w ochronie zdrowia - placówki prywatne; lider roku 2019 w ochronie zdrowia - innowacyjny szpital; lider roku 2019 w ochronie zdrowia - zdrowie publiczne; lider roku 2019 w ochronie zdrowia - działalność edukacyjno-szkoleniow; lider roku 2019 w ochronie zdrowia - działalność charytatywna oraz lider roku 2019 w ochronie zdrowia - media i public relations.

W tym roku w kategorii lider roku 2019 w ochronie zdrowia – zdrowie publiczne zwyciężył prof. Piotr Chłosta, kierownik O/K Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego, kierownik Katedry Urologii Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum. Z kolei pierwsze miejsce w kategorii  lider roku 2019 w ochronie zdrowia - innowacyjny szpital przypadło Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie. 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski. 

Wręczenie nagród odbędzie się 16 stycznia 2020 r. na Zamku Królewskim w Warszawie podczas gali towarzyszącej konferencji „Priorytety w ochronie zdrowia 2020”.

Polecamy również
Ogłoszono laureatów Nagrody im. ks. Stanisława Musiała za rok 2019
Laur Medyczny PAN dla studenta Wydziału Lekarskiego UJ CM
Naukowcy przyszłości z Uniwersytetu Jagiellońskiego
Wręczono Nagrodę im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj