Nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla pięciorga naukowców z UJ CM

Nominacje profesorskie dla pięciorga naukowców z UJ CM

22.03.2023
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne 57 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Nowo mianowani profesorowie reprezentują 40 instytucji naukowych. Najwięcej z nich wywodzi się z Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Uroczystość odbyła się 21 marca w Pałacu Prezydenckim.
więcej o Nominacje profesorskie dla pięciorga naukowców z UJ CM
Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymali akty nominacyjne

Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymali akty nominacyjne

16.12.2022
Prezydent Andrzej Duda nadał tytuły profesorskie 68 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. W gronie nominowanych znalazło się dwoje przedstawicieli społeczności Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uroczystość odbyła się 15 grudnia w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.
więcej o Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymali akty nominacyjne
Nominacje profesorskie dla naukowców z UJ

Nominacje profesorskie dla naukowców z UJ

01.12.2022
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 24 listopada w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 61 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znalazło się czworo naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla naukowców z UJ
Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki o zdrowiu

Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki o zdrowiu

04.07.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki o zdrowiu, które odbyły się w czwartek 30 czerwca w auli Collegium Maius UJ. 19 pracowników naukowych, w dwóch grupach, wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki o zdrowiu
Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki farmaceutyczne

Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki farmaceutyczne

01.07.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki farmaceutyczne, które odbyły się we wtorek 28 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Dziesięcioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki farmaceutyczne