Nominacje i promocje

Przedstawiciele UJ w Komitecie Naukoznawstwa PAN

09.10.2015
8 października w siedzibie Polskiej Akademii Nauk odbyło się pierwsze plenarne posiedzenie Komitetu Naukoznawstwa w kadencji 2015-2018.
więcej o Przedstawiciele UJ w Komitecie Naukoznawstwa PAN
Dr hab. Wojciech Krawczuk nowym dyrektorem Archiwum Narodowego w Krakowie

09.10.2015
Dr hab. Wojciech Krawczuk jest pracownikiem Instytutu Historii UJ, gdzie kieruje Zakładem Archiwistyki, Dydaktyki i Metod Kwantytatywnych.
więcej o Dr hab. Wojciech Krawczuk nowym dyrektorem Archiwum Narodowego w Krakowie
Nominacje profesorskie dla uczonych z Uniwersytetu Jagiellońskiego
uroczystość nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla uczonych z Uniwersytetu Jagiellońskiego

18.09.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 16 września 2015 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla uczonych z Uniwersytetu Jagiellońskiego

03.09.2015
Profesor biologii z Instytutu Zoologii Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UJ oraz były prorektor UJ ds. badań i współpracy międzynarodowej objął stanowisko 1 września.
więcej o Prof. Szczepan Biliński nowym sekretarzem generalnym PAU. Czterech profesorów z UJ wśród nowych członków.
Nominacje profesorskie dla uniwersyteckich naukowców
nagrody i wyróżnienia

Nominacje profesorskie dla uniwersyteckich naukowców

03.08.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył 31 lipca i 3 sierpnia podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki.
więcej o Nominacje profesorskie dla uniwersyteckich naukowców