Relacje z wykładów i konferencji

II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine"
relacja

II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine"

13.10.2015
W Krakowskim Szpitalu Specjalistyczny im. Jana Pawła II miała miejsce II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine" zorganizowana przez Krakowskie Stowarzyszenie Zdrowe Serce i Płuca PULMO-COR, przy współudziale Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Instytutu Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN i Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki oraz Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II.
więcej o II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine"
Obchody Światowego Dnia Serca w Krakowie

Obchody Światowego Dnia Serca w Krakowie

29.09.2015
W ubiegłą niedzielę na Rynku Głównym w Krakowie miały miejsce obchody Światowego Dnia Serca organizowane już od 2002 roku. Organizatorami uroczystości był Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Instytut Kardiologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
więcej o Obchody Światowego Dnia Serca w Krakowie
"Odsłony polityki". III Kongres Politologii zakończony.

25.09.2015
Podobnie, jak poprzednie Kongresy, które odbyły się w Warszawie i Poznaniu, tak i ten był okazją do przedstawienia wyników badań prowadzonych przez polskich politologów oraz stanowił forum krytycznej i wielostronnej debaty nad kluczowymi problemami współczesnego świata i współczesnej polityki.
więcej o "Odsłony polityki". III Kongres Politologii zakończony.

23.09.2015
W dniach od 22 do 24 września w Collegium Novum odbywa się międzynarodowa konferencja pt. "2nd Academic Conference on China-Central and Eastern Europe (CEE) Cross-Cultural Dialogue, Education and Business", poświęcona wielopłaszczyznowym relacjom między Europą Środkowo-Wschodnią i Chinami.
więcej o Relacje między Europą Środkowo-Wschodnią a Chinami tematem konferencji w Collegium Novum
Konferencja "Fizjoterapia w Geriatrii - Nauka i Praktyka"
relacja

Konferencja "Fizjoterapia w Geriatrii - Nauka i Praktyka"

20.09.2015
W dniach 19-20 września br. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum miała miejsce konferencja "Fizjoterapia w Geriatrii - Nauka i Praktyka" zorganizowana przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ dla absolwentów kursów "Opieka Geriatryczna dla Fizjoterapeutów" zorganizowanych w latach 2012-2015.
więcej o Konferencja "Fizjoterapia w Geriatrii - Nauka i Praktyka"