Relacje z wykładów i konferencji

Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015
relacja

Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015

09.09.2015
W dniach 9 i 10 września 2015 roku w Auditorium Maximum UJ maturzyści mają okazję po raz kolejny uczestniczyć w Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy. Podczas tej największej w Polsce edukacyjnej kampanii informacyjnej przedstawiciele szkół wyższych prezentują ofertę edukacyjną uczelni z regionu i całej Polski oraz odpowiadają na pytania kandydatów.
więcej o Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015
"JUst a Week" - wymiana doświadczeń we współpracy międzynarodowej

08.09.2015
36 pracowników administracyjnych z uczelni europejskich bierze udział w 2nd Erasmus Staff Training Week „JUst a Week". Spotkanie na Uniwersytecie Jagiellońskim potrwa do 11 września.
więcej o "JUst a Week" - wymiana doświadczeń we współpracy międzynarodowej
Obrady sieci Paul Ehrlich MedChem Euro-Phd Network

08.07.2015
W dniach 3-5 lipca 2015 roku w Collegium Nowodworskiego miało miejsce V spotkanie Sieci Paul Ehrlich MedChem Euro-Phd Network, która ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat chemii medycznej. Sieć składa się z 41 europejskich uniwersytetów, a jej celem jest współpraca i wymiana kadry akademickiej oraz doktorantów na rzecz jak najwyższej jakości badań i nauczania w dziedzinie chemii farmaceutycznej.
więcej o Obrady sieci Paul Ehrlich MedChem Euro-Phd Network
Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście

06.07.2015
Oferta edukacyjna Szkoły Letniej jest skierowana do nauczycieli, studentów, trenerów i liderów organizacji pozarządowych z całej Polski, którzy zajmują się szeroko pojętą tematyką Holokaustu.
więcej o Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście

29.06.2015
W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym odbyło się spotkanie podsumowujące realizację programu szkoleniowego w ramach którego od września 2012 roku Fundacja Project HOPE przy współpracy z Kliniką Onkologii i Hematologii Dziecięcej Polsko-Amerykańskiego Instytutu Pediatrii UJ CM koordynuje bezpłatne szkolenia dla lekarzy i pielęgniarek POZ w zakresie wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci.
więcej o Podsumowanie realizacji programu szkoleniowego w zakresie wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci