Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Sukces kobiecej reprezentacji piłkarskiej AZS UJ

W rozegranym 21 września finałowym meczu nasz zespół pokonał 8:2 piłkarki KS Bronowianka Kraków i zdobył Puchar Polski w piłce nożnej na szczeblu Małopolski.

Po pierwszej połowie spotkania nasze zawodniczki przegrywały 2:1, jednak po przerwie Jagiellonki wzięły się w garść i zdeklasowały rywalki aż 8:2.

Po końcowym gwizdku wiceprezes MZPN Ryszard Kołtun wręczył kapitanom drużyn meczu finałowego puchary, a także - po raz pierwszy w historii tych rozgrywek - czeki. AZS UJ został nagrodzony kwotą 3000 zł, a Bronowianka 2000 zł.

AZS UJ będzie reprezentował Małopolskę w dalszej fazie Pucharu Polski.

Zespół AZS UJ wystąpił w składzie: Klabis – Łagowska (46. Ładocha), Wilk (65. Grzywińska), Gozdecka (46. Knysak), Malota (46. Bartosiewicz), Bolko, Dul (46. Maziarz), Konopka, Bryzek (46. Zapała), Ferfecka, Kuciel (46. Sitarz).

Pełna relacja ze spotkania znajduje się na stronie drużyny azsujkrakow.pl/puchar-polski-bronowianka-krakow-azs-uj-krakow-2-8-2-1.