Zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

3 marca na stoku Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej odbyły się zawody o Puchar Prorektora UJ ds. CM prof. Tomasza Grodzickiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Na starcie stanęli studenci, absolwenci oraz pracownicy UJ CM. Najmłodsi poznawali tajniki sztuki narciarskiej podczas zajęć prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.

Rywalizacja była zacięta, ale wszyscy zawodnicy przestrzegali zasad fair play. W najlepszym czasem na metę przyjechał Jakub Korpanty (28,87 sek).

Ceremonię wręczania nagród poprowadziła dr Dorota Palik, kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ CM. Prorektor UJ ds. CM prof. Tomasz Grodzicki podziękował wszystkim uczestnikom za udział w sportowych zmaganiach i zaangażowanie, a organizatorom za świetne przygotowanie udanej imprezy.

Medale, dyplomy i nagrody otrzymali najlepsi zawodnicy w każdej z rozegranych konkurencji. Wyniki opublikowane zostały na stronie UJ Collegium Medicum.

Organizatorem zawodów był Klub Uczelniany AZS UJ CM oraz Studium WFiS UJ CM.

Świetny debiut Darii Nawój w Akademickich Mistrzostwach Polski

Maja Chyla i Stanisław Hejmo triumfatorami AZS <span lang='en'>Winter Cup</span>

Maja Chyla i Stanisław Hejmo triumfatorami AZS Winter Cup

Świetny występ snowbordzistek z UJ podczas AMP w Białce Tatrzańskiej