Wiadomości sportowe

Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy

19.11.2015
16 listopada w murach Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH) podsumowano najważniejsze wydarzenia w sporcie w ubiegłym roku akademickim. W V Gali Małopolskiego Sportu Akademickiego wzięli udział nie tylko trenerzy i zawodnicy, ale także władze regionu, rektorzy uczelni wyższych oraz kierownictwo krakowskiego AZS-u na czele z prezesem Lechem Pankiewiczem. UJ reprezentowała prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis.
więcej o Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy

Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

27.10.2015
Tegoroczna Gala Sportu Akademickiego, która odbyła się 23 października w Łodzi, była najlepszą w historii startów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Akademickich Mistrzostwach Polski. Możemy pochwalić się zajęciem 10. miejsca w klasyfikacji generalnej oraz 3. miejsca w typie Uniwersytety.
więcej o Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ

20.10.2015
17 października na Błoniach odbyła się pierwsza edycja biegu „5 na dobry początek" o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego, który odbył się pod patronatem prorektora UJ ds. Collegium Medicum.
więcej o Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ

Gwiazdy NBA odwiedziły Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

17.07.2015
W czwartek 16 lipca br. Marcin Gortat wraz z innymi zawodnikami ligi National Basketball Association (NBA) złożył wizytę pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Spotkanie, które odbyło się w sali rehabilitacyjnej Zakładu Fizjoterapii, zorganizowała fundacja najlepszego polskiego koszykarza.
więcej o Gwiazdy NBA odwiedziły Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Sportowa reprezentacja UJ na obchodach 650-lecia Uniwersytetu Wiedeńskiego

02.07.2015
Rok po hucznych obchodach jubileuszowych Uniwersytetu Jagiellońskiego swoją okrągłą rocznicę obchodzi Uniwersytet Wiedeński. Austriacy także postanowili z tej okazji zorganizować wioślarskie regaty „ósemek". Ubiegłotygodniowa wizyta naszej załogi była nie tylko dużym sukcesem sportowym, okazją do odświeżenia kontaktów międzyuczelnianych, ale też szansą na tradycyjne wiedeńskie... pokonanie Turków.
więcej o Sportowa reprezentacja UJ na obchodach 650-lecia Uniwersytetu Wiedeńskiego