Uroczystości

Weterynaria rozpoczęła nowy rok akademicki 2016/2017

Weterynaria rozpoczęła nowy rok akademicki 2016/2017

06.10.2016
Po raz piąty zainaugurowano nowy rok akademicki studiów na kierunku weterynaria w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Immatrykulacja studentów odbyła się 6 października w auli Collegium Novum UJ. Współgospodarzami uroczystości byli prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian oraz prof. Sylwester Tabor, prorektor ds. dydaktycznych i studenckich UR.
więcej o Weterynaria rozpoczęła nowy rok akademicki 2016/2017
Instytut Orientalistyki zainaugurował 97. rok akademicki

Instytut Orientalistyki zainaugurował 97. rok akademicki

03.10.2016
Z udziałem rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka, dziekan Wydziału Filologicznego dr hab. Elżbiety Górskiej, prof. UJ, dyrektor Instytutu Orientalistyki UJ prof. Barbary Michalak-Pikulskiej oraz wiceminister spraw zagranicznych dr Joanny Wronekiej odbyła się inauguracja roku akademickiego 2016/2017 w Instytucie Orientalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (IO UJ). Uroczystość miała miejsce 3 października w auli Collegium Novum.
więcej o Instytut Orientalistyki zainaugurował 97. rok akademicki
653. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęty

653. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęty

01.10.2016
1 października w auli Auditorium Maximum UJ zainaugurowano rok akademicki 2016/2017. Uroczystość odbyła się miesiąc po objęciu funkcji przez władze uniwersytetu nowej kadencji 2016-2020. Rektor UJ prof. Wojciech Nowak dziękując za ponowny wybór na stanowisko, zapewnił, że nadrzędnymi wartościami dla władz uczelni będą nadal autonomia i apolityczność uniwersytetu.
więcej o 653. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęty
Rozdanie świadectw ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego

Rozdanie świadectw ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego

23.09.2016
17 września w auli Collegium Novum UJ odbyła się uroczystość rozdania świadectw ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego w edycji roku akademickiego 2015/2016 drugiej grupy.
więcej o Rozdanie świadectw ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego

02.09.2016
Na spotkanie, które odbyło się 31 sierpnia w Librarii Collegium Maius UJ, przybyły władze rektorskie i dziekańskie mijającej oraz nowej kadencji. Zgromadzonych powitał rektor UJ prof. Wojciech Nowak, który swój urząd będzie piastował przez kolejne cztery lata.
więcej o Uroczyste przejęcie funkcji i obowiązków przez władze Uniwersytetu Jagiellońskiego nowej kadencji 2016-2020