Nowy numer "ALMA MATER"

13.05.2010
Właśnie ukazał się 125 numer miesięcznika UJ "ALMA MATER". W numerze wywiad z rektorem UJ, doniesienia z konferencji i wydarzeń na UJ, artykuły popularnonaukowe oraz wyjątkowe wspomnienia o ofiarach smoleńskiej tragedii.
więcej o Nowy numer "ALMA MATER"

Triplet 9

13.05.2010
Ukazał się 9 numer kwartalnika Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ
więcej o Triplet 9

Powstaje nowy budynek Instytutu Zoologii UJ

12.05.2010
Za rok Instytut Zoologii przeprowadzi się do obiektu na miarę XXI wieku, który powstaje na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ. 11 maja odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego.
więcej o Powstaje nowy budynek Instytutu Zoologii UJ
tytul

Koszykarze AZS UJ awansowali do finału AMP

11.05.2010
Zawody w Lublinie okazały się przepustką dla AZS UJ do gry z najlepszymi drużynami w Polsce. Koszykarze UJ wygrali w świetnym stylu mecz o trzecie miejsce i awansowali do finałów AMP
więcej o Koszykarze AZS UJ awansowali do finału AMP

Złożenie hołdu założycielowi naszego Uniwersytetu w 700. rocznicę Jego urodzin

11.05.2010
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Karol Musioł w otoczeniu prorektorów oraz pracowników i studentów naszej Uczelni złożył wiązankę kwiatów na grobowcu Kazimierza Wielkiego w Katedrze Wawelskiej w 700. rocznicę urodzin wybitnego króla i założyciela krakowskiego Studium Generale.
więcej o Złożenie hołdu założycielowi naszego Uniwersytetu w 700. rocznicę Jego urodzin