Nominacje i promocje

Profesorowie z UJ powołani do Rady Ochrony Zabytków

Profesorowie z UJ powołani do Rady Ochrony Zabytków

01.07.2016
Prof. Jacek Purchla z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych i dr hab. Piotr Dobosz z Wydziału Prawa i Administracji zostali członkami Rady Ochrony Zabytków kadencji 2016-2020.
więcej o Profesorowie z UJ powołani do Rady Ochrony Zabytków
Profesorowie z Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne

Profesorowie z Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne

22.06.2016
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 21 czerwca 2016 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Profesorowie z Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali akty nominacyjne
Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

20.06.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji, które odbyły się 14 czerwca 2016 roku w auli Collegium Maius. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji

17.06.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Historycznego i Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, które odbyły się 14 czerwca 2016 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Historycznego i W. Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii, BBiB i BiNoZ

Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii, BBiB i BiNoZ

14.06.2016
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Chemii, Wydziału Biofizyki, Biochemii i Biotechnologii oraz Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi, które odbyły się 9 czerwca 2016 roku w auli Collegium Maius. 17 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii, BBiB i BiNoZ