Nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne W. Lekarskiego i W. Farmaceutycznego

Promocje habilitacyjne W. Lekarskiego i W. Farmaceutycznego

14.06.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Lekarskiego i Wydziału Farmaceutycznego, które odbyły się 7 czerwca 2016 roku w auli Collegium Maius. 12 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Lekarskiego i W. Farmaceutycznego
Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

14.06.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Lekarskiego, które odbyły się 7 czerwca 2016 roku w auli Collegium Maius. 14 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego
Promocje habilitacyjne Wydziału Filologicznego

Promocje habilitacyjne Wydziału Filologicznego

07.06.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filologicznego, które odbyły się 31 maja 2016 roku w auli Collegium Maius. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Filologicznego
Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

06.06.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Polonistyki, które odbyły się 31 maja 2016 roku w auli Collegium Maius. 12 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki
Prof. Jan Święch nowym przewodniczącym rady Muzeum Narodowego w Krakowie

Prof. Jan Święch nowym przewodniczącym rady Muzeum Narodowego w Krakowie

31.05.2016
Dziekan Wydziału Historycznego UJ zastąpił na tym stanowisku prof. Franciszka Ziejkę.
więcej o Prof. Jan Święch nowym przewodniczącym rady Muzeum Narodowego w Krakowie