Nominacje i promocje

Nowi profesorowie w Uniwersytecie Jagiellońskim

10.06.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył 9 czerwca 2015 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nowi profesorowie w Uniwersytecie Jagiellońskim

Promocje habilitacyjne W. Filozoficznego i W. Historycznego

08.06.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filozoficznego oraz Wydziału Historycznego, które odbyły się 2 czerwca 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Piętnastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Filozoficznego i W. Historycznego

Promocje habilitacyjne W. FAIS oraz W. BBiB

27.05.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, które odbyły się 26 maja 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Ośmiu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. FAIS oraz W. BBiB

Promocje habilitacyjne W. Chemii oraz W. Biologii i Nauk o Ziemi

17.05.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Chemii oraz Wydziału Biologii i Nauk o Ziem, które odbyły się 15 maja 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Dwunastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Chemii oraz W. Biologii i Nauk o Ziemi

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

11.05.2015
Prof. Jacek Popiel prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki