Wyróżnienie Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla Wydziału Chemii

"Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, po zapoznaniu się z raportem Zespołu Oceniającego oraz stanowiskiem Uczelni, a także kierując się sprawozdaniem Zespołu nauk przyrodniczych oraz rolniczych, leśnych i weterynaryjnych w sprawie oceny programowej na kierunku „ochrona środowiska" prowadzonym na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim - wydaje ocenę wyróżniającą" - czytamy w uchwale PKA. Jej pełny tekst dostępny jest TUTAJ.

Wydział Chemii UJ już po raz drugi został wyróżniony przez Polską Komisję Akredytacyjną. W 2014 roku w wyniku przeprowadzonej oceny programowej na kierunku studiów: chemia na pierwszym i drugim stopniu studiów o profilu ogólnoakademickim, PKA biorąc pod uwagę wysoką jakość kształcenia, również przyznała Wydziałowi najwyższą ocenę.

Data opublikowania: 24.04.2015
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka