Ranking wydziałów prawa "Rzeczpospolitej": UJ nadal na czele

Ranking wydziałów prawa "Rzeczpospolitej": UJ nadal na czele

18.06.2018
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ) po raz 5. z rzędu zwyciężył w rankingu wydziałów prawa uczelni publicznych przygotowanym przez dziennik "Rzeczpospolita". Na drugim miejscu sklasyfikowano Uniwersytet Warszawski, na trzecim Uniwersytet Wrocławski.
więcej o Ranking wydziałów prawa "Rzeczpospolitej": UJ nadal na czele
WPiA UJ ponownie bezkonkurencyjny w rankingu DGP

WPiA UJ ponownie bezkonkurencyjny w rankingu DGP

14.06.2018
"Dziennik Gazeta Prawna" opublikował wyniki XII Rankingu Wydziałów Prawa, który ponownie w kategorii uczelni publicznych wygrał, ósmy raz z rzędu, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o WPiA UJ ponownie bezkonkurencyjny w rankingu DGP
Wyróżnienia dla studentów z UJ CM

Wyróżnienia dla studentów z UJ CM

14.06.2018
Jakub Krężel oraz Paulina Kłapacz – otrzymali kolejno pierwsze i trzecie miejsce – za prace prezentowane na sesjach plakatowych zorganizowanych w ramach XIII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Kardiologicznej, która odbyła się 7 czerwca br. w Zabrzu.
więcej o Wyróżnienia dla studentów z UJ CM
Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra
nagrody i wyróżnienia

Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra

03.06.2018
1 czerwca 2018 roku, podczas posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego Grupy Coimbra w Salamance, prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec została wybrana członkiem Rady Wykonawczej tej organizacji.
więcej o Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra
Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES

Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES

30.05.2018
Podczas odbywającego się w Amsterdamie VIII Kongresu Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Endokrynologów (European Society of Endocrine Surgeons - ESES) gremium kilkuset chirurgów endokrynologów w głosowaniu zadecydowało o wyborze prof. Marcina Barczyńskiego na prezydenta elekta tej organizacji. Jednocześnie na stanowisko audytora ESES wybrano dr. hab. Aleksandra Konturka, prof. UJ.
więcej o Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES