Relacje z wykładów i konferencji

Nowoczesne symulacje medyczne w Collegium Medicum UJ

Nowoczesne symulacje medyczne w Collegium Medicum UJ

28.11.2016
28 listopada w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum odbyły się pokazy symulacji medycznych z wykorzystaniem nowoczesnych fantomów stanowiących wierny model organizmu pacjenta. Prezentacja miała charakter zajęć pokazowych ze studentami UJ CM.
więcej o Nowoczesne symulacje medyczne w Collegium Medicum UJ
O współpracy akademickiej UE z Azją Środkową

O współpracy akademickiej UE z Azją Środkową

16.11.2016
16 listopada 2016 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczęła się międzynarodowa konferencja pt. Enhancing Cooperation in Higher Education between Central Asia Countries and the European Union, poświęcona współpracy w dziedzinie szkolnictwa wyższego między Unią Europejską a państwami Azji Środkowej.
więcej o O współpracy akademickiej UE z Azją Środkową
O Miłosierdziu na uczelni Papieża Miłosierdzia

O Miłosierdziu na uczelni Papieża Miłosierdzia

09.11.2016
9 listopada 2016 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się konferencja, stanowiąca główną część obchodów XI Dni Jana Pawła II. Hasłem przewodnim tegorocznych wydarzeń było „Miłosierdzie”.
więcej o O Miłosierdziu na uczelni Papieża Miłosierdzia

24.10.2016
24 października 2016 r. w Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się konferencja „Kształcenie Nauczycieli – diagnoza i propozycje zmian”, w której wziął udział wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin.
więcej o Jak kształcić nauczycieli? Konferencja z udziałem ministra nauki i szkolnictwa wyższego
Przedstawiciele Państwowego Uniwersytetu Donieckiego z wizytą na UJ

Przedstawiciele Państwowego Uniwersytetu Donieckiego z wizytą na UJ

20.10.2016