Wizyty

mobilna

Ambasador Kuby z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

05.04.2019
5 kwietnia na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł ambasador Republiki Kuby w Polsce Jorge Martí Martínez. Towarzyszyła mu Mirta Alicia Karchik, doradca ambasadora ds. kultury. Uniwersytet reprezentowali prorektor UJ ds. badań i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn oraz pełnomocnik rektora UJ ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek.
więcej o Ambasador Kuby z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

15.03.2019
15 marca w Collegium Novum UJ gościł rektor Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie prof. Marek Števček. Gościa przyjął w swoim gabinecie rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Rektor Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Na Uniwersytecie Jagiellońskim powstało Centrum Meksykańskie

25.02.2019
25 lutego w Collegium Novum odbyła się uroczysta inauguracja Centrum Meksykańskiego UJ z udziałem rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciecha Nowaka oraz ambasadora Meksyku w Rzeczpospolitej Polskiej Alejandro Negrín Muñoza.
więcej o Na Uniwersytecie Jagiellońskim powstało Centrum Meksykańskie

Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem

28.01.2019
28 stycznia w Sali Senackiej Collegium Novum podpisano umowę powołującą Centrum Studiów nad Bangladeszem „Bangabandhu” na Uniwersytecie Jagiellońskim, w celu inicjowania, wspierania i rozwijania działalności edukacyjnej i badawczej w zakresie studiów nad Bangladeszem. Będzie to pierwsza tego typu jednostka w Europie.
więcej o Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem

Ambasador Chin z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.11.2018
27 listopada 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Rzeczypospolitej Polskiej, której przewodniczył ambasador Liu Guangyuan. Dyplomatów przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Ambasador Chin z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim