Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20180407

Napisz próbną maturę z chemii

Data: 07.04.2018
Czas rozpoczęcia: 10.30
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Organizator: Wydział Chemii UJ oraz "Dziennik Polski"
Kontakt: maturauj@chemia.uj.edu.pl
Napisz próbną maturę z chemii

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w całkowicie bezpłatnej i powszechnej akcji "Próbna matura z chemii z Wydziałem Chemii UJ i Dziennikiem Polskim".

Do wzięcia udziału w maturze organizatorzy zapraszają również uczniów klas 2 liceów, dla których rezultat matury zostanie przedstawiony w postaci dwóch składowych - pełny wynik matury oraz wynik nie uwzględniający chemii organicznej.

Wydarzenie odbędzie się już po raz trzeci. Jego pomysłodawcami i autorami pytań są dr Karol Dudek i dr Michał Płotek z Wydziału Chemii UJ oraz mgr Tomasz Wichur z Wydziału Farmaceutycznego UJ Collegium Medicum. Arkusz egzaminacyjny przygotowywany jest tak, aby jak najlepiej oddawał standardy maturalne i wymagania podstawy programowej z chemii.

"Dziennik Polski" zaraz po próbnej maturze w sobotę 7 kwietnia około 15.00 udostępni na swojej stronie internetowej cały arkusz maturalny. Natomiast 8 kwietnia w dzienniku ukaże się klucz odpowiedzi do egzaminu.

Wyniki matury będą opublikowane w formie zakodowanej (każdy uczeń otrzyma znany tylko jemu indywidualny kod) na stronie internetowej, która prowadzona jest na potrzeby kursów dla maturzystów na Wydziale Chemii UJ: maturachemiauj.wordpress.com, najpóźniej w niedzielę 8 kwietnia. Wgląd do arkuszy możliwy będzie w sobotę 14 kwietnia o godzinie 9.00 przed rozpoczęciem warsztatów weekendowych w budynku Wydziału Chemii UJ przy ulicy Gronostajowej 2.

Rejestracja odbywa się przez stronę Fundacji Pro Chemia:
http://www.prochemia.org/index.php/rezerwacje/36-probna-matura-2018
.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: maturauj@chemia.uj.edu.pl lub telefonicznie: 126862447 (dr Karol Dudek); 126862507 (dr Michał Płotek).

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciecha Nowaka i ministra nauki i szkolnictwa wyższego dr. Jarosława Gowina.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj