Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20190323

XIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego

Data: 23.03.2019 - 24.03.2019
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Organizator: Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ
Kontakt: tbsp.podatkowe@gmail.com
Witryna internetowa: www.podatki.confer.uj.edu.pl
XIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego

W dniach 23-24 marca w Auditorium Maximum UJ odbędzie się XIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego pod hasłem "Co nowego w ordynacji podatkowej? - reforma ogólnego prawa podatkowego". Zaproszenie do wzięcia udziału w wydarzeniu, któremu patronuje rektor UJ prof. Wojciech Nowak, jest skierowane zarówno do studentów, jak i profesjonalistów związanych z tą jakże ważną dziedziną prawa.


- Tematem konferencji uczyniliśmy zagadnienia związane z planowanymi zmianami w prawie podatkowym, a zwłaszcza chcieliśmy podczas tej akademickiej dyskusji skupić się na nowym projekcie ordynacji podatkowej. Mając na względzie trzynastoletnią tradycję i renomę konferencji, chcieliśmy w tym roku zaprosić studentów i praktyków prawa podatkowego do ożywionej dyskusji możliwościami i zagrożeniami, które mogą być wynikiem nowej ordynacji podatkowej. Mamy nadzieję, że popularność i aktualność owego tematu przyczyni się do wysokiej frekwencji na wydarzeniu, pozwoli uczestnikom na poznanie wielu punktów widzenia oraz na wyrobienie własnego poglądu - informują organizatorzy.

Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział wybitni przedstawiciele nauki prawa, ale również praktycy, na co dzień zmagających się z zawiłościami polskiego prawa podatkowego. Będą oni proszeni o podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez wygłoszenie prelekcji. W tym roku uczestnicy będą mieć również zaszczyt wysłuchać gości z zagranicy, w tym m.in. z Włoch i Republiki Czeskiej.

Rejestracja na Konferencję trwa do 18 marca 2019 roku i odbywa się poprzez formularz rejestracyjny. Wszyscy uczestnicy po zarejestrowaniu otrzymają informację zwrotną na podany w w nim adres e-mail.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj