Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20190928

VegeDay 2

Data: 28.09.2019
Czas rozpoczęcia: 10.00
Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Kongresowe UJ Collegium Medicum, ul. św. Łazarza 16
Organizator: Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji UJ CM
Kontakt: krakow@ptsf.pl
VegeDay 2

Popularność diet wegańskich i wegetariańskich wciąż rośnie. W związku z tym pojawiają się nowe pytania i wątpliwości związane z tym, jak powinna wyglądać prawidłowa dieta bezmięsna czy jaki efekt może ona dawać na zdrowie. Cykl wykładów prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie dietetyki i farmacji może rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Liczba wegetarian, wegan, fleksitarian z roku na rok rośnie. Duża popularność diet roślinnych powoduje, że informacje na jej temat są dostępne niemal wszędzie, a każda strona internetowa mówi coś innego. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak powinna wyglądać prawidłowa dieta bezmięsna, w których chorobach jej stosowanie korzystnie wpłynie na stan zdrowia oraz z czym łączyć określone produkty - przyjdźcie na Vege Day 2.

Zaproszenie do uczestnictwa w wydarzeniu skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematem – nie tylko tych stosujących diety roślinne na co dzień, ale także studentów czy przedstawicieli zawodów medycznych.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przeprowadzona zostanie rejestracja.

VegeDay to inicjatywa Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji UJ CM, która ma na celu zwiększanie świadomości zarówno osób stosujących dietę wegetariańską czy wegańską, jak i tych, którzy wiedzę w tym temacie pragną poszerzyć. Wydarzenie będzie obejmowało serię wykładów prowadzoną przez specjalistów w dziedzinie farmacji oraz dietetyki.

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj