Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20200224

"UJ oczami studentów" - konkurs na realizację filmu

Data: 24.02.2020 - 31.05.2020
Organizator: Centrum Promocji i Komunikacji UJ
Witryna internetowa: https://promocja.uj.edu.pl

Centrum Promocji i Komunikacji UJ ogłasza konkurs na realizację filmu "UJ oczami studentów". Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkometrażowego filmu dotyczącego Uniwersytetu Jagiellońskiego o charakterze promocyjno-informacyjnym lub reportażowym. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do końca maja.

 

Tematyka filmu powinna nawiązywać do UJ i może poruszać przykładowo kwestie studiowania na UJ, możliwości, jakie daje UJ – uczestnictwa w kołach naukowych, programie Erasmus+, praktykach, stażach, stowarzyszeniach. Zgłaszany film może również dotyczyć życia studenckiego - przykładowo, wydarzeń i akcji studenckich, życia w akademikach, rozwijania pasji, dnia z życia studenta itp. Uczestnicy, których prace konkursowe zostaną ocenione najwyżej, otrzymają nagrody.

REGULAMIN KONKURSU

ANEKS DO REGULAMINU KONKURSU

Z uwagi na zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz treść zarządzenia nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 10 marca 2020 roku w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego zdecydowaliśmy o zmianie terminu zgłoszeń i rozstrzygnięcia konkursu „UJ oczami studentów”. Ponieważ jego przedmiotem jest przygotowanie filmu (a domyślamy się, że to dla wielu z Was nie byłoby możliwe bez przemieszczania się), postanowiliśmy o przedłużeniu terminu zgłoszeń z nadzieją, że po ustąpieniu epidemii będziecie mogli swobodnie pracować nad zadaniami konkursowymi.

Termin zgłoszeń do konkursu został przesunięty na 31 maja (do godz. 23:59), a termin ogłoszenia wyników na 5 czerwca.

Tymczasem prosimy #zostańwdomu i stosujcie się do zaleceń władz uczelnianych, państwowych i Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj