Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20200911

Trwają zapisy na bieg Kordian

Data: 11.09.2020 - 20.09.2020
Organizator: Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Trwają zapisy na bieg Kordian

Szpital Uniwersytecki w Krakowie wzorem ubiegłego roku zaprasza na bieg Kordian na dystansie 5 km organizowany w ramach projektu "Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego".


W ramach biegu każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, na który składają się: pamiątkowy numer startowy, elektroniczny pomiar czasu (chip zwrotny na mecie), wodę na mecie, materiały informacyjne, pamiątkowy odlewany medal na mecie, posiłek na mecie, zabezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na czas trwania biegu, pamiątkowe gadżety – m.in. bidon, ręcznik sportowy, krokomierz.

Warunkiem odbioru pakietu startowego jest zakrycie nosa i ust, które obowiązuje do momentu startu, jak i po przekroczeniu linii mety. Odbycie się imprezy uzależnione jest od aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie Krakowa. Tegoroczny bieg, ze względów epidemiologicznych, odbędzie się w 2 turach po maksymalnie 250 osób. Zapisy oraz szczegółowe informacje są dostępne na stronie kepasport.pl.

Osoby zainteresowane konsultacją występowania czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, w tym hipercholesterolemii rodzinnej zapraszamy na bezpłatną wizytę w ramach Programu Kordian do Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Śniadeckich 10 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-9.00) po uprzedniej rejestracji pod nr. tel.: 12 424 74 79 lub 12 424 70 78.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj