Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20200917

Małopolski Salon Maturzystów

Data: 17.09.2020
Małopolski Salon Maturzystów

Tegoroczny Salon Maturzystów Perspektywy 2020 zaplanowano w bezpiecznej formule online. Podczas wydarzenia osoby planujące w 2021 roku zdawać maturę uzyskają wiedzę o egzaminie dojrzałości i zasadach rekrutacji na studia.

Do końca września uczniowie muszą złożyć deklaracje maturalne i rozpocząć intensywne przygotowania do egzaminu. Zwłaszcza w sytuacji, gdy ze względu na pandemię nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądał rok szkolny 2020/21. Słabsze niż zwykle wyniki matury w tym roku to najlepszy dowód, że przygotowań nie wolno zostawiać na ostatnią chwilę, a przedmioty zdawane na maturze należy wybierać zgodnie z wymaganiami rekrutacyjnymi uczelni.

Maturzyści z każdego województwa mają swój własny dzień z Salonem Maturzystów 2020 online, z gwarancją udziału w godzinach szkolnych (w godz. 10.00-13.00). Natomiast po południu (w godz. 16.00-19.00) zapraszamy młodzież na indywidualne spotkania ze studiami oraz warsztaty i konsultacje w gronie rodziny i przyjaciół.

Przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego będą na Was czekać na wirtualnym stoisku w godzinach od 10.00 do 19.00. Nie zapomnijcie się zarejestrować salonmaturzystow.pl/2020/salon/malopolski.

Z oferta Uniwersyetu Jagiellońskiego będzie mizna się zapoznać również na Lubelskim i Podkarpackim Salonie Maturzystów 18 września  oraz na Mazowieckim Salonie Maturzystów 21 września.

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj