Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20210224

Pierwszy Kongres Studencki – Una Europa Student Congress

Pierwszy Kongres Studencki – Una Europa Student Congress

Organizowany przez związek uniwersytetów Una Europa pierwszy Kongres Studencki – Una Europa Student Congress zgromadzi studentów z ośmiu różnych europejskich uniwersytetów, aby współpracować i aktywnie kształtować ideę Europejskiego Uniwersytetu Przyszłości.

Studenci biorący udział w Kongresie dowiedzą się więcej o Una Europa oraz oferowanych możliwościach. Ponadto, będą mieć okazję nawiązania kontaktów oraz wymiany pomysłów w międzynarodowym środowisku studenckim. Kongres będzie okazją do wyrażenia opinii na ważne tematy, które będą miały wpływ na przyszłość studentów Una Europa. Co więcej, studenci dowiedzą się również jak wziąć udział w konkursie Una Europa Prize i wygrać tę prestiżową nagrodę.

Una Europa Student Congress będzie również szansą na:

  • poznanie studentów z Berlina, Bolonii, Edynburga, Helsinek, Krakowa, Leuven, Madrytu i Paryża i zapoznania się z ofertą studiów oraz innych aktywności,
  • wymianę pomysłów i poglądów – dyskusja podczas warsztatów lub w przerwie na lunch,
  • nawiązanie kontaktów poprzez wspólne inicjatywy studenckie,
  • spotkanie z pracownikami Una Europa – przestrzeń na pytania,
  • poznanie obszarów tematycznych Una Europa: Data Science & Artificial Intelligence, European Studies, Cultural Heritage, Sustainability oraz One Health,
  • sprawdzenie, jakie innowacyjne badania będą częścią programów studiów w przyszłości,
  • doskonalenie kompetencji językowych, w szczególności języka angielskiego, jak również języka fińskiego, francuskiego, holenderskiego, niemieckiego, włoskiego, polskiego, hiszpańskiego i szwedzkiego).

Udział w Una Europa Student Congress  i zaangażowanie się w działania społeczności studenckiej Una Europa to także świetny sposób na nawiązanie ważnych kontaktów i wzbogacenie swojego CV.

Więcej informacji na stronie www.una-europa.eu/calendar/una-europa-students-dream-the-future-european-university.

Rejestracja na kongres

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj