Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20210601

Ocena Zajęć Dydaktycznych w semestrze letnim

Data: 01.06.2021 - 22.09.2021
Organizator: Biuro Doskonalenia Kompetencji UJ
Kontakt: jakosc@uj.edu.pl
Ocena Zajęć Dydaktycznych w semestrze letnim

Gorąco zachęcamy wszystkich studentów i doktorantów do udziału w badaniu Oceny Zajęć Dydaktycznych (OZD). Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek docenić najlepszych pracowników.

 

Studenckie oceny stanowią istotny element analizy własnej pracy oraz okresowej oceny nauczycieli akademickich, służą monitorowaniu jakości prowadzonych na uczelni zajęć dydaktycznych i analizie słabych i mocnych stron oferty dydaktycznej jednostek. Wyniki badania dostępne są po zakończeniu każdej edycji dla prowadzących zajęcia, a także dla pełnomocników dziekanów ds. (ewaluacji) jakości kształcenia oraz władz jednostek. Najwyżej oceniani pracownicy wskazywani są przez przełożonych do nagrody za wysoką jakość pracy dydaktycznej. Lista nagrodzonych w poprzednim roku akademickim znajduje się na stronie jakosc.uj.edu.pl.

Badanie OZD jest realizowane za pośrednictwem indywidualnego konta USOSweb, na którym widnieje lista ankiet dostępnych dla danego studenta. Mobilny USOS UJ można pobrać za pośrednictwem Google Play lub App Store. Udział w akcji daje gwarancję pełnej anonimowości, mimo że wypełnienie kwestionariusza wymaga zalogowania na konto uniwersyteckie.

Bieżącą frekwencję badania można śledzić na stronie jakosc.uj.edu.pl/frekwencje (po zalogowaniu). Z kolei Raport Oceny Zajęć Dydaktycznych 2019/2020 dostępny jest na stronie jakosc.uj.edu.pl/raport-zn-2020-pelny.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj