Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20211206

Targi Pracy online

Data: 06.12.2021 - 10.12.2021
Miejsce: online
Organizator: Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego
Targi Pracy online

Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego to wydarzenie, które odbywa się dwa razy do roku (w semestrze letnim i w semestrze zimowym). Każda edycja jest okazją do spotkania z pracodawcami, obejrzenia ciekawych prezentacji i zapoznania się z możliwościami rozwoju zawodowego.

 

Przedstawiciele 25 firm i instytucji z różnych branży opowiedzą o pracy w swoich strukturach, przybliżą ofertę staży i praktyk, a także opiszą proces rekrutacji kandydatów oraz możliwości rozwoju zawodowego. 

Dodatkowo każdego dnia w samo południe odbędą się prelekcje z gościmy specjalnymi.  

Wydarzenie jest doskonałą okazja do zdobycia najświeższych informacji na temat rynku pracy, nabycia nowych kontaktów zawodowych oraz zadania wszystkich nurtujących pytań, podczas dedykowanych sesji Q&A.

Nie zastanawiaj się dłużej, weź karierę w swoje ręce i zarejestruj się już dziś poprzez formularz https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=6yYO676_0keekOvSQm2867yjF1fcNpJNmHqFS8_MgfJUOFBSWktSMzg0TE9CSzEyRjFJTUtWV1BDWSQlQCN0PWcu.

Co roku w wydarzeniu bierze udział ponad 1,5 tysiąca studentów i studentek oraz absolwentów i absolwentek, a także kilkudziesięciu wystawców oferujących pracę lub praktyki/staże w swoich strukturach. Ważnym elementem Targów są także prelekcje, które pozwalają osobom biorącym udział w Targach zapoznać się z nowinkami rynku pracy.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron