Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220527

Badanie EUROSTUDENT - opowiedz nam, co u ciebie

Data: 27.05.2022 - 30.06.2022
Badanie EUROSTUDENT - opowiedz nam, co u ciebie

Uniwersytet Jagielloński, na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki (MEiN), bierze udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej - EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej.

 

"Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I i II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych, studiujących stacjonarnie, niestacjonarnie oraz tych, którzy studiują na odległość. Ankieta zajmie ok. 20 minut i dostępna jest do końca czerwca. Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon. Zapewniamy, że twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich. Podziel się swoją historią i doświadczeniami" - zachęcają organizatorzy.

Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie MEiN. Szczegółowe informacje na temat badania dostępne są:

  • na stronie eurostudent.eu,
  • poprzez wiadomość mailową: eurostudent@pbs.pl,
  • pod nr. tel.: 511 890 222.

Z raportem z poprzedniej edycji badania można zapoznać się na stronie gov.pl/web/edukacja-i-nauka. Opracowania tematyczne oraz raporty porównawcze dostępne są na stronie eurostudent.eu.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron