Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220530

Badanie Nauczycieli Akademickich 2021/2022

Data: 30.05.2022 - 30.06.2022
Organizator: Biuro Doskonalenia Kompetencji - Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ
Badanie Nauczycieli Akademickich 2021/2022

Badanie to jest trwającą od 3 lat inicjatywą, która daje nauczycielom akademickim możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem zajęć. Po raz 1. zostało zainicjowane jako ewaluacja zdalnego nauczania wprowadzonego w skutek pandemii Covid-19. Obecnie ankieta jest systematycznie rozwijana o poszerzone kafeterie, wprowadzanie nowych pytań i bloków tematycznych oraz większą liczbę pytań otwartych.

Celem badania jest przede wszystkim zbadanie opinii nauczycieli akademickich na temat prowadzenia zajęć zdalnych. Ankieta zawiera również pytania o kwestie równoległego odbywania się zajęć stacjonarnych i zdalnych oraz porusza zagadnienie Oceny Zajęć Dydaktycznych. Wyniki ankiety pozwolą zidentyfikować trendy i zebrać sugestie dotyczące prowadzenia zajęć, a bezpośrednio umożliwią systematyczne podnoszenie jakości kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Więcej na temat badania można przeczytać na stronie jakosc.uj.edu.pl. Zapraszamy do zapoznania się z raportami z dotychczasowych badań.

Badanie Nauczycieli Akademickich 2021/2022 ma charakter poufny.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron