Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220930

Małopolska Noc Naukowców 2022

Data: 30.09.2022
Witryna internetowa wydarzenia: https://nauka.uj.edu.pl/mnn
Małopolska Noc Naukowców 2022

Czy nauka jest tylko dla naukowców? Oczywiście, że nie! To może być pasja, własny rozwój, poznawanie świata i wiedza, która bywa bardzo przydatna na co dzień. Jak co roku, w ostatni piątek września zapraszamy na Noc Naukowców do sal i laboratoriów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców na UJ (i innych uczelniach) odbędą się w piątek 30 września w godzinach popołudniowych, wieczornych i nocnych. Na większość imprez obowiązuje rejestracja, która rozpoczyna się 22 września (czwartek) o godzinie 9.00.

Uniwersytet Jagielloński bierze udział w tym projekcie ponad 10 lat. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział 15 wydziałów i jednostek pozawydziałowych. W sumie przygotowano około 150 aktywności – warsztatów, wykładów, pokazów, zabaw, konkursów, etc.

Małopolską Noc Naukowców na UJ organizują wydziały i instytuty uczelni, a koordynacją tego wydarzenia zajmuje się Centrum Promocji i Komunikacji UJ. Program wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie może ulec nieznacznej zmianie. Wszelkie zmiany będą na bieżąco aktualizowane na nauka.uj.edu.pl/mnn oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron