Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20221125

Konferencja "Kompas Farmaceuty - jak odnaleźć się na rynku pracy?"

Data: 25.11.2022 - 26.11.2022
Miejsce: Wydział Farmaceutyczny UJ CM ul.Medyczna 9
Organizator: Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji
Konferencja "Kompas Farmaceuty - jak odnaleźć się na rynku pracy?"

Konferencja odbywać będzie się w ramach projektu “Przyszłość Farmaceuty”, który ma za zadanie pomóc studentom oraz farmaceutom w rozeznaniu się na rynku pracy. Podczas spotkania zostanie przedstawiony wachlarz możliwości zawodowych w sektorze farmaceutycznym, a także przybliżona będzie istota najczęściej wybieranych ścieżek kariery.

Organizowana konferencja, oprócz tego, że jest okazją do zaznajomienia się z obecnym zatrudnieniem w obszarze farmacji, jest także szansą dla licealistów, czy studentów na odkrycie tego, jak wielowymiarowy jest zawód farmaceuty.

Podczas konferencji w dniu 25 listopada odbędą się warsztaty "Pharmcovigilance" oraz trening umiejętności miękkich "Wspólne przełamywanie barier".

26 listopada natomiast odbędą się kursy i szkolenia, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o studiach podyplomowych, studiach doktoranckich, a także poruszone zostaną kwestie finansowej analizy pracy w farmacji.

Każda część będzie reprezentowana przez prelegentów doświadczonych w danej branży, którzy na podstawie własnych spostrzeżeń i cennych doświadczeń opowiedzą o swojej ścieżce rozwoju, a także podzielą się swoją wiedzą na temat możliwości rozwoju, po studiach farmaceutycznych.

"Kompas Farmaceuty - jak odnaleźć się na rynku pracy?" jest okazją do zaczerpnięcia informacji na temat aktywności, które może wykonać absolwent farmacji w celu znalezienia wymarzonej pracy, jak również może być źródłem zaczerpnięcia motywacji dla przyszłych farmaceutów i nie tylko.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron