Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20230330

18. Studencki Festiwal Informatyczny

Data: 30.03.2023 - 01.04.2023
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Kontakt: kontakt@sfi.pl
Witryna internetowa wydarzenia: https://sfi.pl
18. Studencki Festiwal Informatyczny

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów dla wszystkich zainteresowanych informatyką i nowymi technologiami. Co roku, w Krakowie, jednoczy ona pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji.

Konferencja każdorazowo gości wybitne i znane w środowisku IT osobistości. Uczestnicy mają możliwość wysłuchać prowadzonych przez nich prelekcji oraz wziąć udział w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności. Różnorodność poruszanych tematów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zaczerpnąć nieco z doświadczenia mistrzów, wzbogacając tym samym własną wiedzę teoretyczną nabytą w trakcie studiów.

Festiwal jest niebywałą szansą na wymianę informacji i poglądów z ludźmi dzielącymi podobne zainteresowania. Daje możliwość nawiązania ciekawych znajomości, pozwala wdrążyć się bardziej w środowisko informatyczne, rozszerza horyzonty, a co najważniejsze – udział w nim nic nie kosztuje, mówiąc oczywiście o kwestiach materialnych. Biletem wstępu są jedynie pasja i odrobina chęci oraz zainteresowania tematem.

Kilka dni, kilkanaście wykładów i warsztatów, kilkunastu prelegentów, kilkudziesięciu organizatorów, kilka tysięcy zadowolonych uczestników oraz niezmierzona ilość pozytywnych wrażeń, emocji i nabytych umiejętności – oto cały Studencki Festiwal Informatyczny. Konferencja jedyna w swoim rodzaju, organizowana co roku przez studentów, dla studentów, non-profit.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron