Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20230405

Forum Seniora

Data: 05.04.2023
Czas rozpoczęcia: 10.00
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Forum Seniora

Forum Seniora to seria ciekawych wykładów, porad ekspertów oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa osób starszych. Po ponad dwóch latach pandemicznej przerwy wiosenna edycja wydarzenia dedykowanego nestorom odbędzie się stacjonarnie w Auditorium Maximum UJ. Gościem specjalnym będzie Marcin Daniec.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, trzeba się jednak zapisać, by dostać zaproszenie na Forum. Rejestracja poprzez stronę internetową www.webankieta.pl/ankieta/894766/forum-seniora-malopolski-rejestracja.html.

W dni powszednie od godz. 8 do 14 rejestracja jest także możliwa pod numerem telefonu +48 12 688 84 06. 

Chęć udziału w wydarzeniu można zgłosić także wysyłając e-mail na adres: forumseniora.krakow@polskapress.pl. W wiadomości koniecznie należy podać imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu, a także adres na jaki ma zostać wysłane zaproszenie. W dniu wydarzenia należy zabrać ze sobą wysłane przez organizatorów zaproszenie. Jest ono niezbędne, by móc uczestniczyć w Forum Seniora.

Zapisy trwają 28 marca lub do wyczerpania się wolnych miejsc.

Regulamin zapisów na Forum Seniora Małopolski w dniu 5 kwietnia 2023 r.

Tradycyjnie do udziału w wydarzeniu zaproszono grono najlepszych ekspertów, z którymi przeprowadzone zostaną inspirujące rozmowy o zdrowiu, aktywności oraz sposobach na zdrową i szczęśliwą jesień życia. Nie zabraknie również gościa socjalnego, którym będzie Marcin Daniec.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron