Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

październik 2023

20231012
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Dojeżdżasz rowerem do pracy? Dołącz do akcji i wygraj nagrody

Data: 12.10.2023 - 30.11.2023
Witryna internetowa wydarzenia: //roweremdopracy.um.krakow.pl
Dojeżdżasz rowerem do pracy? Dołącz do akcji i wygraj nagrody

12 października br. rozpoczęła się 7. edycja miejskiej kampanii "Rowerem do pracy - czyli dom, rower, praca… i tak w kółko". Wydział Gospodarki Komunalnej i Klimatu UMK zachęca krakowskich i podkrakowskich pracowników do korzystania z rowerów podczas podróży do i z pracy, a w szczególności do rezygnacji z samochodów na rzecz ekologicznych jednośladów. W akcji po raz kolejny bierze udział Uniwersytet Jagielloński.


Akcja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przybywa pracodawców biorących udział w programie, przybywa też aktywnych uczestników dojeżdżających do pracy rowerami.

Organizatorzy akcji w 2023 roku przygotowali pilotażowy program oparty o wykorzystanie funkcjonalności portalu roweremdopracy.um.krakow.pl. Przejazdy w okresie październik – listopad zostaną nagrodzone. Przygotowano liczne upominki dla aktywnych rowerzystów, w tym m.in. kupony do sklepów sportowych, sieci sklepów drogeryjnych czy spożywczych.

Pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego zainteresowani udziałem w akcji proszeni są o kontakt z Pawłem Moniem, uczelnianym koordynatorem: pawel.mon@uj.edu.pl lub 12 663 38 34. Warunkiem przystąpienia do kampanii jest akceptacja regulaminu.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron