Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

marzec 2024

20240301
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

XVII Ogólnopolska Konferencja "Kontrowersje w pediatrii"

Data: 01.03.2024 - 02.03.2024
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
XVII Ogólnopolska Konferencja "Kontrowersje w pediatrii"

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVII edycji Ogólnopolskiej Konferencji "Kontrowersje w pediatrii". To krakowskie wydarzenie corocznie zgromadza grono wielu lekarzy specjalizujących się w opiece nad dziećmi oraz fachowców zajmujących się ich zdrowiem na co dzień. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego (istnieje możliwość uczestnictwa online).


Konferencję otworzą 3 warsztaty poświęcone otoskopii, interpretacji EKG oraz zagadnieniom z zakresu okulistyki dziecięcej. Następnie w trakcie dwudniowego wydarzenia, odbędzie się 8 sesji, które będą omawiać najważniejsze kwestie związane z obecnymi wytycznymi dotyczącymi leczenia dzieci. Wszystkie prelekcje zostaną nagrane i udostępnione uczestnikom na okres 30 dni.

Dodatkowo w sobotę 2 marca odbędzie się spotkanie dedykowane pielęgniarkom pediatrycznym oraz położnym "Nowe Wyzwania w Opiece nad Dzieckiem".

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie kontrowersjewpediatrii.pl. W imieniu organizatorów zapraszamy do rejestracji, aktywnego udziału i wymiany wiedzy w gronie doświadczonych specjalistów.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron