Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20201107

Jak wspierać zdrowie psychiczne w sieci i w życiu? - konferencja trenersko - coachingowa

Data: 07.11.2020 - 08.11.2020
Organizator: Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA
Jak wspierać zdrowie psychiczne w sieci i w życiu? - konferencja trenersko - coachingowa

Działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA zaprasza na IX edycję konferencji trenersko- coachingowej PROFECTUS, która będzie poświęcona zagadnieniu "Jak wspierać zdrowie psychiczne w sieci i w życiu", która odbędzie się online w dniach 7-8 listopada 2020.

Tegoroczne spotkanie, które będzie dotyczyło m.in. zagadnienia zdrowia psychicznego, adresowane jest do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów oraz wszystkich pasjonatów, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć swoje kompetencje w zakresie coachingu, trenerstwa i facylitacji.

Rzeczywistość, w której przyszło nam funkcjonować uwidoczniła potrzebę wspierania przez pracodawców i organizacje zdrowia psychicznego swoich pracowników. 
 
Wielu ekspertów ostrzega, że konsekwencje dla zdrowia psychicznego mogą być z nami od dłuższego czasu. Koniecznym jest zatem, aby pracodawcy nadawali priorytet dobremu samopoczuciu psychicznemu i promowali zdrowe psychicznie środowisko – zarówno fizyczne, jak i wirtualne. 

Konferencja PROFECTUS od lat tworzy przestrzeń do refleksji, poszerzania kompetencji w wybranych obszarach oraz wymiany doświadczeń między praktykami reprezentującymi różne nurty, teoretykami i odbiorcami. 
Organizator wydarzenia, Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, to organizacja studencka działająca przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem jej działalności jest poszerzanie wiedzy oraz umiejętności w różnych dziedzinach psychologii. Do największych osiągnięć Koła należy organizacja cyklicznych konferencji, takich jak PROFECTUS czy Psychodebiuty.

Konferencja PROFECTUS została objęta honorowym patronatem merytorycznym Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, International Coach Federation Polska, Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz International Association of Facilitators Polska. 

W Komitecie Naukowym zasiada przewodnicząca dr Iwona Sikorska, wiceprzewodniczący dr Piotr Passowicz a także dr Małgorzata Kuleta.

Więcej informacji na temat Konferencji i organizatorów można znaleźć na stronach: www.konferencjaprofectus.pl oraz www.facebook.com/konferencjaprofectus.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj