Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220520

XII Kongres Młodej Socjologii

Data: 20.05.2022 - 22.05.2022
Organizator: Koło Naukowe Studentów i Studentek Socjologii UJ
Kontakt: kms@uj.edu.pl
Witryna internetowa: https://kms.confer.uj.edu.pl
XII Kongres Młodej Socjologii

Koło Naukowe Studentów i Studentek Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza do udziału w XII Kongresie Młodej Socjologii, który odbędzie się online. W tym roku po raz drugi konferencja będzie mieć charakter międzynarodowy. Zachęcamy do zgłaszania referatów w języku angielskim, których propozycje można zgłaszać do 10 kwietnia br.


Kongres Młodej Socjologii stanowi ogólnopolską, cykliczną konferencję, będącą forum wymiany wiedzy i doświadczeń młodych badaczy - studentów i doktorantów, przedstawicieli nauk społecznych i humanistycznych z różnych ośrodków akademickich w Polsce. Co roku przez 3 dni wygłaszanych jest ponad 70 referatów w kilku równoległych sesjach tematycznych (antropologia społeczna, badania społeczne, miasto i miejskość, nowe technologie, socjologia krytyczna, praca socjalna). Referaty mają charakter zarówno teoretyczny, jak i empiryczny, zawsze jednak stanowią albo pierwsze próby dzielenia się swoją aktywnością naukową przez początkujących badaczy, albo prezentację wyników uzyskiwanych w toku kolejnych etapów pisania prac magisterskich lub rozpraw doktorskich. Referatom głoszonym w równoległych sesjach tematycznych w każdy dzień konferencji towarzyszą warsztaty.

Szczegółowe informacje dotyczące zgłaszania abstraktów znajdują się na stronie kms.confer.uj.edu.pl. Organizatorzy zachęcają również do zapoznania się z komunikatem.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron