Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20221020

"Sztuczna inteligencja w biologii i medycynie" - spotkanie branżowe

Data: 20.10.2022
Miejsce: online (MS Teams) oraz stacjonarnie w siedzibie CTT CITTRU przy ul. Bobrzyńskiego 14 w Krakowie
Organizator: CTT CITTRU
"Sztuczna inteligencja w biologii i medycynie" - spotkanie branżowe

Organizowane przez CTT CITTRU spotkanie skierowane jest do naukowców z UJ oraz przedsiębiorstw. Będzie okazją do poznania możliwości zespołów badawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego, przedstawienia oferty i potrzeb przedsiębiorstw oraz nawiązania współpracy pomiędzy tymi dwoma grupami.

Grupy badawcze z Uniwersytetu Jagiellońskiego posiadają wieloletnie doświadczenie w badaniach związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji w biologii i medycynie.

W czasie spotkania rzecznik patentowy Adam Pawłowski z kancelarii EUPATENT.PL, opowie o ochronie programów komputerowych.

Obowiązkowa rejestracja prowadzona jest do 12 października 2022 r.

Spotkanie organizowane jest w formie hybrydowej, jednakże ze względów niezależnych od organizatorów może ona zostać zmieniona na zdalną (MS Teams). W takim przypadku uczestnicyzosaną poinformowani o tym fakcie mailowo przed wydarzeniem.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w przypadku dużej ilości chętnych organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przeniesienia części uczestników stacjonarnych na formę zdalną. W takim przypadku zostanie wysłany stosowny mail przed wydarzeniem.

Do uczestnictwa w spotkaniu, zarówno stacjonarnie jak i zdalnie, uprawnia jedynie mailowe potwierdzenie uczestnictwa, wysłane przez organizatorów do 17 października 2022 r.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron