Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

23
poniedziałek
23.05.2022
Przejdź do wydarzeń
Wkrótce
calendar
Młodzi o sporcie

25.05.2022

Trwa nabór tekstów do monografii i zgłoszeń do czynnego udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Młodzi o Sporcie" organizowanej przez Koło Naukowe Managerów Sportu UJ oraz Instytut Przedsiębiorczości UJ. Wydarzenie jest adresowane do pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są bariery rozwoju osobistego, organizacyjnego i sektorowego pojawiające się na rynku sportu.
więcej o Młodzi o sporcie
calendar
Staropolski alchimista. Nauka i sztuka w literaturze dawnej

27.05.2022

Koło Naukowe Literatury Dawnej UJ zaprasza do udziału w ogólnopolskiej studencko-doktoranckiej konferencji naukowej pt. "Staropolski alchimista. Nauka i sztuka w literaturze dawnej", organizowanej pod patronatem Katedry Historii Literatury Staropolskiej UJ oraz Katedry Komparatystyki Literackiej UJ. Wydarzenie odbędzie się zdalnie za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.
więcej o Staropolski alchimista. Nauka i sztuka w literaturze dawnej
calendar
Konferencja "<span lang="en">WELCOME</span>. Interdyscyplinarne spojrzenie na kryzys migracyjny"

27.05.2022

Konferencji towarzyszy publikacja książki pt. "WELCOME" (wśród autorów tekstów m.in Anda Rottenberg, Zbigniew Mikołejko, Polina Zherebstowa) i wystawa o tym samym tytule. Zaproszeni twórcy, naukowcy, pisarze, teoretycy sztuki poprzez swój komentarz otworzą nowe wątki wspólnej debaty dotyczącej kryzysu migracyjnego, tworząc jednocześnie ważny dokumentem aktualnego czasu. Premiera książki i konferencja odbędzie się w ramach tegorocznej edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie.
więcej o Konferencja "WELCOME. Interdyscyplinarne spojrzenie na kryzys migracyjny"
calendar
Bój, myśl i szermierka słowa - życie, myśl i twórczość Zygmunta Krasińskiego

27.05.2022

Sekcja Dziejów Myśli Politycznej Koła Naukowego Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza do udziału w studencko-doktoranckiej VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Bój myśli i szermierka słowa – życie, myśl i twórczość Zygmunta Krasińskiego", która odbędzie się w Collegium Witkowskiego w Krakowie.
więcej o Bój, myśl i szermierka słowa - życie, myśl i twórczość Zygmunta Krasińskiego
calendar
Geopolityka - nauka czy ideologia?

27.05.2022 - 28.05.2022

Koło Myśli Geopolitycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza wszystkich studentów i doktorantów na ogólnopolską konferencję naukową "Geopolityka - nauka czy ideologia?". Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Wydziału Studiów Międzynarodowych i UJ. Głównym celem konferencji jest refleksja nad szeroko pojętą myślą geopolityczną, jej genezą, teorią i praktyką.
więcej o Geopolityka - nauka czy ideologia?
calendar
Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Szkoła 2022"

01.06.2022

Koło Naukowe Metodyki Polonistycznej UJ, działające przy Katedrze Polonistycznej Edukacji Nauczycielskiej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, serdecznie zaprasza pracowników naukowych, studentów, a także nauczycieli na Międzynarodową Konferencję Naukową "Szkoła 2022". Wydarzenie odbędzie się online za pośrednictwem platformy MS Teams.
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Szkoła 2022"
calendar
Obywatel w centrum działań e-administracji w Unii Europejskiej

08.06.2022 - 09.06.2022

Konferencja poświęcona jest analizie implementacji i funkcjonowania e-administracji w Polsce i Europie, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu cyfryzacji na działania administracji publicznej wobec obywateli. Transformacja cyfrowa administracji postrzegana jest jako odpowiedź na potrzebę dostosowania działań administracji publicznej to zmieniających się potrzeb społeczeństwa.
więcej o Obywatel w centrum działań e-administracji w Unii Europejskiej
calendar
XIII Festiwal Dyplomatyczny

09.06.2022 - 10.06.2022

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego (KSSM UJ) zaprasza na XIII edycję flagowej konferencji naukowej "Festiwal Dyplomatyczny". Wydarzenie odbędzie się w formie online i będzie miało charakter międzynarodowy. Konferencja ma na celu opisanie wydarzeń, wyzwań oraz szans, jakie stoją obecnie przed Unią Europejską oraz w najbliższej przyszłości.
więcej o XIII Festiwal Dyplomatyczny
calendar
Laboratorium regionalnych polityk uczenia się przez całe życie. Europejski Okrągły Stół

13.06.2022 - 14.06.2022

Wydarzenie ma na celu omówienie kierunków rozwoju polityki uczenia się przez całe życie (lifelong learning) w odniesieniu do osób dorosłych, a także przedyskutowanie możliwości rozwoju współpracy międzyregionalnej w tym zakresie.
więcej o Laboratorium regionalnych polityk uczenia się przez całe życie. Europejski Okrągły Stół
calendar
X Krajowa Konferencja Nanotechnologii "KK-Nano 2022"

03.07.2022 - 08.07.2022

Konferencja organizowana jest przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, a naukowo kierowana przez Komitet Naukowy składający się z wybitnych ekspertów w dziedzinie nanotechnologii reprezentujących 18 instytucji badawczych z całej Polski.
więcej o X Krajowa Konferencja Nanotechnologii "KK-Nano 2022"
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron