Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

19
wtorek
19.10.2021
Przejdź do wydarzeń
Wkrótce
calendar
III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie

22.10.2021

Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej. Będzie składać się z 3 części: sesji naukowych (prezentacji i posterów), sesji warsztatowej z zakresu przetwarzania danych marsjańskich oraz sesji artystycznej, na której zaprezentowana zostanie wystawa "GO Mars: malarstwo, rzeźba, fotografia i dźwięk zainspirowane środowiskiem Marsa".
więcej o III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie
calendar
Współczesne problemy i kierunki badawcze w geografii

22.10.2021 - 24.10.2021

X Ogólnopolska Konferencja Naukowa Młodych Badaczy - jubileuszowa edycja wydarzenia, które corocznie daje możliwość spotkania się środowiska młodych badaczy, podejmujących badania geograficzne. Zaproszenie do udziału w konferencji skierowane jest do młodych naukowców, którzy w swej pracy podejmują zagadnienia związane z geografią, gospodarką przestrzenną i dziedzinami pokrewnymi.
więcej o Współczesne problemy i kierunki badawcze w geografii
calendar
Konferencja naukowa "Opieka paliatywna i hospicyjna – medycyna, humanizm, wolontariat"

26.10.2021

Szósta edycja tego wydarzenia odbędzie się pod hasłem "Samotność u kresu - wyzwania opieki wspierającej w czasie pandemii". Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną, konferencja odbędzie się w formie hybrydowej: stacjonarnie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej 33 oraz on-line za pomocą aplikacji MS Teams. Konferencja ma charakter otwarty, a udział w niej jest bezpłatny.
więcej o Konferencja naukowa "Opieka paliatywna i hospicyjna – medycyna, humanizm, wolontariat"
calendar
Niematerialne dziedzictwo kulturowe w teorii i praktyce

08.11.2021 - 09.11.2021

Zagadnienia konferencji dotyczyć będą doświadczeń i praktyk związanych z niematerialnym dziedzictwem kulturowym na gruncie polskim. Muzeum Krakowa poczuwa się do roli instytucji, która może być centrum wymiany doświadczeń różnych środowisk, zarówno depozytariuszy, jak i osób i instytucji zajmujących się zarządzaniem niematerialnym dziedzictwem kulturowym oraz teoretycznym namysłem nad nim.
więcej o Niematerialne dziedzictwo kulturowe w teorii i praktyce
calendar
XI Ogólnopolska Konferencja Arabistyczna

23.11.2021 - 24.11.2021

W dniach 23-24 listopada 2021 roku odbędzie się XI Ogólnopolska Konferencja Arabistyczna pt. "Badania arabistyczne i islamistyczne w Polsce". Organizatorem wydarzenia jest Katedra Arabistyki Instytutu Orientalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Konferencja zostanie przeprowadzona zdalnie.
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Arabistyczna
calendar
V Forum Młodych Medioznawców i Komunikologów

27.11.2021

Ideą seminarium jest praca w małych grupach roboczych pod kierunkiem doświadczonych naukowców - mentorów. Jest to doskonała przestrzeń do zdobycia pierwszych naukowych doświadczeń - nie są wymagane wybitne umiejętności metodologiczne, a szczera chęć podjęcia się wyzwania badawczego w miłej atmosferze i pomysł na projekt badawczy.
więcej o V Forum Młodych Medioznawców i Komunikologów
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj