Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Stowarzyszenie All In UJ laureatem konkursu na Studencki Projekt Roku

Stowarzyszenie All In UJ laureatem konkursu na Studencki Projekt Roku

W konkursie organizowanym przez Grupę PZU w kategorii kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna brały udział aż trzy projekty stworzone i realizowane przez studentów UJ: Jagiellońskie Wieczory Filmowe, Festiwal Polikultura i konkurs fotograficzny "Głębia spojrzenia".

Dzięki ponad trzem tysiącom oddanych głosów, najlepszym projektem zostały uznane organizowane przez stowarzyszenie All In UJ Jagiellońskie Wieczory Filmowe.

Zwycięska inicjatywa to cykl spotkań w najpiękniejszych miejscach Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od grudnia 2015 roku raz w miesiącu uczestnicy mają szansę oglądać klasykę kina, która nawiązuje do charakteru wybranej lokalizacji. Przestrzeń wybranych lokalizacji aranżowana jest przy pomocy gry świateł i kolorów, tworząc w ten sposób niepowtarzalny klimat. Dotychczas odbyły się seanse w auli prof. Tischnera w Collegium Witkowskiego, w Collegium Kołłątaja, dwukrotnie w auli Collegium Novum (z gościnnym udziałem Andrzeja Wajdy oraz profesora Tadeusza Lubelskiego), w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ oraz w Baszcie zamku w Przegorzałach.

Tomek Pytko prezes stowarzyszenia i Kasia Panas koordynator filaru Kultura All In UJ podkreślają, że jest to wspaniała motywacja do dalszej działalności stowarzyszenia oraz kontynuowania i rozwijania projektu w przyszłym roku akademickim.

Stowarzyszenie All In UJ dziękuje partnerom wspierającym projekt, którymi są: Dział Promocji i Informacji UJ, Fundacja OFF CAMERA, Samorząd Studentów UJ, Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie i fundacja Legalna Kultura.

Projekt Jagiellońskie Wieczory Filmowe oprócz zaszczytnego tytułu otrzymał grant w wysokości 5 tys. zł na realizację dalszych działań.

Polecamy również
Studenci UJ nagrodzili osoby zaangażowane w rozwój ich kształcenia i codzienną pomoc
Pociąg "Relacji Kraków - Warszawa" odjechał ze stacji Scena Piast
Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ
Interkulturalia w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj