Badania MCB UJ nad sztucznymi białkami w BBC Arabic [WIDEO]

Arabskojęzyczny kanał telewizji BBC wyemitował reportaż o badaniach nad sztucznymi białkami prowadzonych w Laboratorium Bionanonauki i Biochemii Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Materiał nadany został w ramach programu 4Tech - nadawanej przez BBC Arabic serii reportaży poświęconej najnowszym odkryciom naukowym i wynalazkom technicznym. Cotygodniowy program oglądany jest przez miliony widzów, głównie z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Dostępny poniżej materiał, którego autorką jest Dalia Haidar z programu 4Tech telewizji BBC Arabic, stanowi kolejną odsłonę mini-serii poświęconej badaniom prowadzonym na Uniwersytecie Jagiellońskim. Film opatrzony został polskimi i angielskimi napisami.

Naukowcy ze światowych uczelni będą prowadzić badania na UJ
Najlepsze polskie badaczki znów wyróżnione przez L’Oréal-UNESCO
Akty nominacyjne dla profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego
Małgorzata Szejnert AuTORytetem 2018 studentów dziennikarstwa