Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Targi pracy w Auditorium Maximum. Naprawdę warto było przyjść

Targi pracy w Auditorium Maximum. Naprawdę warto było przyjść

30 wystawców wzięło udział w kolejnej edycji Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbywające się w Auditorium Maximum wydarzenie odwiedziło około 1000 osób. Uroczystego otwarcia dokonał prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian.

 


Targi Pracy to miejsce, w którym zainteresowani mogą bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firm, przedsiębiorstw i instytucji prowadzących rekrutację. Mogą również uzyskać tu szczegółowe informacje dotyczące możliwości zatrudnienia, odbycia praktyki czy stażu, sposobów aplikowania, warunków oferowanych przez pracodawcę.

W czasie Targów Pracy na UJ wystawcami są zarówno największe korporacje, jak i instytucje administracji publicznej, urzędy, fundacje. Odwiedzający targi mogą skonsultować swoje CV, otrzymać porady prawne z zakresu prawa pracy, dowiedzieć się, jak założyć własną firmę, pozyskać informacje dotyczące pracy w strukturach Unii Europejskiej oraz poznać możliwości praktyk zagranicą w ramach programu Erasmus+ Praktyki.

- Z jednej strony w Targach Pracy na UJ biorą udział firmy, z którymi współpracujemy na co dzień m.in. w zakresie organizacji szkoleń, warsztatów, akademii czy innych wydarzeń. Z drugiej staramy się zapraszać firmy i instytucje, które często pojawiają się w opiniach studentów i absolwentów jako te, które powinny się u nas wystawiać - mówi dr Piotr Rapciak, zastępca kierownika Biura Karier UJ.

Kolejna edycja Targów Pracy na UJ odbędzie się 31 marca 2020 roku.

Polecamy również
Zawodniczki AZS UJ Kraków mistrzyniami Polski w futsalu
Uniwersytet Jagielloński stawia na kształcenie w systemie mieszanym
Stanowisko KRASP w sprawie represji wobec narodu białoruskiego
Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj