Posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego UJ

W Ośrodku Recepcyjno-Konferencyjnym Rektora UJ w Modlnicy odbyło się wspólne posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas spotkania rektor UJ prof. Jacek Popiel wręczył powołania członkom Rady na kadencję 2021-2024.

W klasycystycznym dworze Konopków w Modlnicy pod Krakowem, który obecnie pełni rolę Ośrodka Recepcyjno-Konferencyjnego UJ odbyło się spotkanie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W jego trakcie z rąk rektora prof. Jacka Popiela powołania na członka Rady Uczelni drugiej kadencji odebrali - przewodniczący Rady prof. Jacek Purchla oraz dr Jakub Górski, dr Zbigniew Inglot, Marcelina Kościołek, prof. Zbigniew Madeja, prof. Renata Przybylska, prof. Piotr Richter.

Spotkanie było także okazją do złożenia podziękowań członkom Rady Uczelni poprzedniej kadencji.

Podczas wspólnych obrad dyskutowano nad projektem "Strategii Rozwoju UJ do 2030 roku".

Profesor Paulina Kramarz wśród 25 Polek, które walczą o lepsze jutro

Jak kształci się psychologów w Polsce? Raport Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu SWPS

Startuje rekrutacja na innowacyjne kierunki studiów podyplomowych

Prezes UOKiK nagrodził absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego