Student UJ laureatem konkursu literackiego zorganizowanego w ramach tegorocznych Dni Jana Pawła II

Michał Koza - student Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych UJ oraz studiów filozoficznych i polonistycznych na naszej uczelni, wygrał ogólnopolski konkurs literacki dla studentów zorganizowany w ramach tegorocznych Dni Jana Pawła II, którego tematem była "Wolność". Laureatem III nagrody w tym konkursie został Łukasz Liniewicz, student II roku studiów na europeistyce i I roku studiów prawa na UJ. Wśród wyróżnionych uczestników konkursu znalazły się: Magdalena Świgost (I rok studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ - Instytut Pedagogiki UJ) oraz Małgorzata Piechota (studentka II roku studiów magisterskich na socjologii).

Data opublikowania: 12.11.2010
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka