Zakończyły się rozgrywki Uniwersyteckiej Ligii Sportowej 2010/2011

Turniej siatkówki był ostatnim wydarzeniem w cyklu rozgrywek Uniwersyteckiej Ligi Sportowej 2010/2011.

Najbardziej usportowionym wydziałem okazał się Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Drugie i trzecie miejsce przypadło odpowiednio Wydziałowi Matematyki i Informatyki UJ i Wydziałowi Prawa i Administracji UJ. Te trzy wydziały zdecydowanie zdominowały tegoroczne rozgrywki Uniwersyteckiej Ligi Sportowej.

Inicjatywa Biura Sportu UJ w postaci organizacji ULS, spotkała się z bardzo dużym odzewem ze strony uczestników, o czym świadczy ilość zgłoszonych drużyn i ilość rozegranych meczy podczas trzech turniejów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku akademickim odzew ze strony studentów jak i pracowników uniwersyteckich okaże się nie mniejszy. Skromnemu zespołowi Biura Sportu UJ było bardzo miło gościć na obiektach sportowych wszystkich chętnych do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Wszystkich serdecznie zapraszamy na drugą edycję ULS w roku akademickim 2011/12, która jak zapewnia BS rozegrana zostanie w większym wymiarze dyscyplin.

Klasyfikacja generalna ULS w roku akademickim 2010/11:

Więcej o sporcie na stronie SWFiS UJ: swfis.uj.edu.pl.

Data opublikowania: 29.04.2011
Osoba publikująca: Łukasz Stadnicki