Nagrody Miasta Krakowa dla wybitnych badaczy z UJ [ZDJĘCIA]

Nagrody Miasta Krakowa dla wybitnych badaczy z UJ [ZDJĘCIA]

22.10.2018
Profesorowie Agnieszka Słowik i Tadeusz Popiela oraz Stanisław Grodziski odebrali w ubiegły piątek Nagrody Miasta Krakowa 2018. Uroczystość wręczenia pamiątkowych medali i dyplomów odbyła się w sali im. Stanisława Wyspiańskiego w Pałacu Wielopolskich.
więcej o Nagrody Miasta Krakowa dla wybitnych badaczy z UJ [ZDJĘCIA]
Nagroda NCN za nowatorską koncepcję normatywności prawa

Nagroda NCN za nowatorską koncepcję normatywności prawa

10.10.2018
Profesor Bartosz Brożek z Wydziału Prawa i Administracji został laureatem tegorocznej Nagrody Narodowego Centrum Nauki (NCN). To niezwykle prestiżowe wyróżnienie otrzymał za nowatorską koncepcję normatywności prawa oraz innych systemów normatywnych. Uroczystość, którą poprowadziła Grażyna Torbicka, tradycyjnie odbyła się w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach.
więcej o Nagroda NCN za nowatorską koncepcję normatywności prawa
RefoRC Paper Award dla Jakuba Koryla z Wydziału Polonistyki

RefoRC Paper Award dla Jakuba Koryla z Wydziału Polonistyki

09.10.2018
Dr Jakub Koryl z Katedry Historii Literatury Staropolskiej Wydziału Polonistyki UJ został laureatem tegorocznej RefoRC Paper Award, prestiżowej nagrody w konkursie na najlepszy publiczny odczyt na temat reformacji. Konkurs jest corocznie organizowany przez międzynarodowe konsorcjum naukowe RefoRC, obecnie najważniejszą na świecie międzyuczelnianą organizację skupioną na badaniach nad reformacją i chrześcijaństwem wczesnonowożytnym.
więcej o RefoRC Paper Award dla Jakuba Koryla z Wydziału Polonistyki
UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej
nagrody i wyróżnienia

UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

01.10.2018
W dniach 27-29 września w Lublinie odbył się Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej, w którym uczestniczyło kilkuset pionierów chirurgii laparoskopowej i najwybitniejszych specjalistów z całego świata. Nagrodę główną wydarzenia odebrał dr hab. Michał Pędziwiatr z Kliniki Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich II Katedry Chirurgii UJ CM za cykl prac na temat laparoskopowych operacji wyrostka robaczkowego.
więcej o UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej
Nagrody Miasta Krakowa dla trojga wybitnych profesorów z UJ

Nagrody Miasta Krakowa dla trojga wybitnych profesorów z UJ

24.07.2018
Profesorowie Agnieszka Słowik i Tadeusz Popiela oraz Stanisław Grodziski - to laureaci tegorocznej Nagrody Miasta Krakowa 2018. Uroczystość wręczenia pamiątkowych medali i dyplomów odbędzie się w październiku br.
więcej o Nagrody Miasta Krakowa dla trojga wybitnych profesorów z UJ